Keresed a helyet, ahol magadhoz hasonló, vállalkozó kedvű embereket találsz?

Inspirálódj, tapasztalj, alkoss és nyiss fel új karrierlehetőségeket magad előtt a Demolában! Te mi akarsz lenni, ha nagy leszel? Legyen a válaszod akár mérnök, kutató, közgazdász, jogász, bölcsész, dizájner, sebészorvos vagy más, a mi szempontunkból egy a lényeg: merjél álmodni, tudj másokkal együtt dolgozni, és mi segítünk neked alkotni! Kik vagyunk mi? A Demola Budapest egy egyetemközi nyílt innovációs „labor”, amelynek célja egy fiatal, nyitott, multidiszciplináris közösséget létrehozni és fenntartani, amely kreatív módszerekkel dolgozik megoldásokon piaci és céges problémákra. Az oktatási szemeszterekhez kapcsolódó Demola-programunk célja erősíteni az egyetemek és az … Bővebben: Keresed a helyet, ahol magadhoz hasonló, vállalkozó kedvű embereket találsz?